Doprava a platba

 

    DOPRAVA

 • Preferovaný způsob dopravy určený a hojně využívaný od našich zákazníků z regionu je u grilů s vyšší pořizovací cenou po předchozí domluvě
  (1) doprava sestaveného a odzkoušeného grilu vozem prodejce grillGARAGE.cz. Výhodou je doručování i o víkendech a ve dnech pracovního klidu.
  Platí zde však omezení dle kapacity a dostupnosti z Plzně, proto je třeba předchozí konzultace.
 • Nejčastějším způsobem dopravy je (2) doprava grilu v originálním balení přepravní společností (GEIS CZ, popř. TOPTRANS), a to kamkoliv po České republice. Po domluvě lze individuálně realizovat i dopravu sestaveného grilu dopravní společností na paletě
 • Příslušenství a doplňky jsou doručovány prostřednictvím (3) České pošty službou balík do ruky.
 • (4) Osobní odběr u nás na provozovně


doprava_grillGARAGE_cz_2

 
DOPRAVCE CENA DOPRAVY 
(Kč)
HRANICE PRO DOPRAVU ZDARMA INFORMACE K FORMĚ PŘEPRAVY
       
PLZEN - grily Broil King 200x100Doprava-grillGARAGE_cz ZDARMA
 

pořízení grilu

NAD 28.000,-
DOPRAVA SESTAVENÉHO GRILU z grillGARAGE.cz
v závislosti na vzdálenosti z Plzně
a) vozem prodejce 

b) dopravní společností NA PALETĚ po celé ČR

       

Logo-geis-parcel

 ZDARMA
(KAMKOLI PO ČR)
 

pořízení GRILU

 

 Při platbě na dobírku (řidič přijímá platbu v hotovosti)  je účtován poplatek 50,-- Kč. Upozorňujeme, že řidič přepravce nemanipuluje se zbožím do schodů a svahu. Doručení obvykle probíhá za 1-2 pracovní dny po odeslání. V případě, že Vás řidič nezastihne je domluven jiný termín, nebo je zboží uloženo na depu přepravce k osobnímu odběru. Osobní vyzvednutí je možné v provozní době na rozvozovém depu přepravce. 

 

       

 

Logo-Balik-Do-ruky

 180,-  NAD 1.500,-
ZDARMA

 

 Při platbě na dobírku (řidiči můžete zaplatit kartou nebo hotově)  je účtován poplatek 50,-- Kč.  Doručení probíhá následující pracovní den po dni podání. V případě nezastižení na dodací adrese máte možnost vyzvednutí balíku na Vaší poště do 7 dnů od oznámení o uložení.

 

       
PLZEN - grily Broil King 200x100OSOBNÍ ODBĚR  ZDARMA  na provozovně
 Osobní odběr je možný v naší provozovně v Oseku 439, kde jsme vám po předchozí dohodě schopni zboží vydat  i mimo provozní dobu. Platit lze kartou či v hotovosti. O tom, že je zboží připraveno k odběru budete informováni emailem. 
     

 

MY_grillGARAGE_cz

  

  Česká pošta
Sledovat zásilku
info@cpost.cz
+420 840 111 244
  Logo-geis-parcel

Geis
Sledovat zásilku
info@geis.cz
+420 951 277 277

  TOPTRANS
Sledovat zásilku
dispecink@toptrans.cz
+420 725 431 963
+420 725 431 932    PLATBA

 • Platby přijímáme v hotovosti, platební kartou, převodem a prostřednictvím platební brány comgate pro platby online a platby platební kartou.

comgate logo

 • Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

         Platba kartou

 • Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.
 

         Platba bankovním převodem

 • Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 
Loga banky
 
 • Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

         Kontakty

          ComGate Payments, a.s.
          Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
          E-mail: platby-podpora@comgate.cz
          Tel:  +420 228 224 267