Broil King | TECHNICKÁ řešení

 

Představujeme vybraná svědčená TECHNICKÁ ŘEŠENÍ grilů Broil King, která přináší kvalitní výsledky grilování a zárukou dlouhé životnosti a skvělého vzhledu grilu.

 

broil-king-steinless-steel   broil-king-black-porcelain
 NEREZOVÁ OCEL   PORCELÁNOVÝ SMALT 
     
Kvalitní nerezová ocel použitá při výrobě grilů Broil King je vyrobena v Severní Americe. Díky tomu má výrobce kontrolu nad její kvalitou, což není pravidlem u výrobců s přenesenou výrobou do vzdálených částí světa. Použití nerezové oceli AISI430 činí prvky vyrobené z tohoto materiálu odolnými proti kyselinám a rychlým a velkým změnám teplot.    Porcelánový smalt je ideálním materiálem pro povrchovou úpravu grilů, a to především díky své odolnosti proti žáru, povětrnostním vlivům a korozi. Smalt nabízí také velmi efektní černý lesklý povrch luxusního vzhledu. Na díly se smaltovaným povrchem nabízí Broil King doživotní záruku. 
     
     
 broil-king-horaky-dual-tube    broil-king-flav-r-wave
 HOŘÁKY DUAL-TUBE    AROMATIZER FLAV-R-WAVE

 

   
Patentované hořáky "Dual-Tube", které mají dvě řady 120 otvorů, zajišťují rovnoměrný plamen a výkon po celé délce hořáku, stabilní hoření a optimální rozložení teploty po celé ploše grilu. Hořáky "Dual-Tube" mají 32 mm v průměru a konstrukce hořáků má záruku 10 let.   Odpařování kapek šťáv a tuků, které dopadají na Aromatizery dodává grilovaným pokrmům typickou vůni a chuť. Aromatizery jsou vyrobeny z nerezové oceli a pokrývají přibližně 90% prostoru pod roštem, čímž chrání před přímými plameny a přispívají k rovnoměrnému rozložení teploty.
     
     
 broil-king-oboustranny-litinovy-rost    broil-king-posmaltovany-odkladaci-rost
 LITINOVÉ ROŠTY    POSMALTOVANÁ ODKLADOVÁ MŘÍŽKA
     
Těžké robustní oboustranné litinové rošty velmi dobře rozvádějí teplo a po otevření víka grilu se neochlazují. Grilované maso se rychle zatáhne, nedojde k uvolnění šťávy a zůstane šťavnaté a křehké. Z ostré hrany dosáhnete impozantní mřížku na steaku a plochou stranou roštu připravíte grilovanou zeleninu a další drobnější potraviny.   Odolný porcelánový smalt na odkladové mřížce nabízí čistý lesklý luxusní vzhled, který harmonicky ladí se zbytkem grilu.
     
     
broil-king-linear-flow-ventily   broil-king-elektronicke-zapalovani
LINEAR FLOW VENTILY   ELEKTRONICKÉ ZAPALOVÁNÍ
     
Plynulá a jemná regulace výkonu grilu s knoflíky Sensi-Touch. Každý hořák má samostatnou regulaci pro optimální nastavení výkonu grilu a také režimu přímého či nepřímého grilování. Vyšší řady grilů jsou vybavené efektním podsvícením.  

Elektronické zapalování Sure-Lite zajistí, aby Váš gril byl pohodlně a během několika vteřin uveden do provozu.

 

     
     
broil-king-teplomer-accu-temp    BroilKing-Baron-otaceci-rozen-grillGARAGE.cz
 TEPLOMĚR DELUXE ACCU-TEMP    ROTISSERIE
     
Teploměr na víku grilu Vám umožní okamžitou kontrolu nad grilováním. Hluboko vložená sonda poskytuje přesné měření teploty pod víkem grilu v rozsahu od 0°C do 450°C. Elegantní povrchová úprava umocňuje celkový design a styl.   Kdo má rád rožnění jistě ocení sadu Rotisserie. Grily s koncovým označením 90 jsou vybavené rožněm přímo z výroby a mají instalovaný přídavný hořák v zadní části grilu, který je určený právě na rožnění.   
     
     
broil-king-kolecka-s-brzdou    broil-king-s-PB-lahvi
POJÍZDNÁ KOLEČKA    PROSTOR PRO KLASICKOU 10KG PB LÁHEV
     

Kolečka jsou opatřena brzdou a některá mají navíc možnost nivelačního vyrovnání, aby nedošlo k nežádoucímu pohybu grilu a na nerovném povrchu bylo možné gril vyrovnat. 

 

Většina zákazníků oceňuje prostor pro uložení PB láhve v podvozku grilu, kde nepřekáží a nehyzdí skvělý vzhled grilu. Dalším faktorem je zabránění přístupu k plynové láhvi malým dětem.   

     
     
broil-king-otevirani-vika-baron-grillGARAGE    broil-king-plynG
ROLL-ON OTEVÍRÁNÍ VÍKA    ÚŽASNÁ RETENCE TEPLA
     
Robustní těžké víko je ukotveno blíže středu otáčení, a tak při otevírání klade minimální odpor. Další výhodou tohoto řešení je to, že při otevření víko nepřesahuje příliš za zadní stěnu grilu.   Odolné víko grilu s dvojitou stěnou, použití kombinace materiálů odlitku hliníku a vysoce kvalitní oceli poskytuje vynikající zadržování tepla a dlouhou životnost.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení