Broil King | TECHNICKÁ řešení

 

Představujeme vybraná svědčená TECHNICKÁ ŘEŠENÍ grilů Broil King, která přináší kvalitní výsledky grilování a zárukou dlouhé životnosti a skvělého vzhledu grilu.

 

broil-king-steinless-steel   broil-king-black-porcelain
 NEREZOVÁ OCEL   PORCELÁNOVÝ SMALT 
     
Kvalitní nerezová ocel použitá při výrobě grilů Broil King je vyrobena v Severní Americe. Díky tomu má výrobce kontrolu nad její kvalitou, což není pravidlem u výrobců s přenesenou výrobou do vzdálených částí světa. Použití nerezové oceli AISI430 činí prvky vyrobené z tohoto materiálu odolnými proti kyselinám a rychlým a velkým změnám teplot.    Porcelánový smalt je ideálním materiálem pro povrchovou úpravu grilů, a to především díky své odolnosti proti žáru, povětrnostním vlivům a korozi. Smalt nabízí také velmi efektní černý lesklý povrch luxusního vzhledu. Na díly se smaltovaným povrchem nabízí Broil King doživotní záruku. 
     
     
 broil-king-horaky-dual-tube    broil-king-flav-r-wave
 HOŘÁKY DUAL-TUBE    AROMATIZER FLAV-R-WAVE

 

   
Patentované hořáky "Dual-Tube", které mají dvě řady 120 otvorů, zajišťují rovnoměrný plamen a výkon po celé délce hořáku, stabilní hoření a optimální rozložení teploty po celé ploše grilu. Hořáky "Dual-Tube" mají 32 mm v průměru a konstrukce hořáků má záruku 10 let.   Odpařování kapek šťáv a tuků, které dopadají na Aromatizery dodává grilovaným pokrmům typickou vůni a chuť. Aromatizery jsou vyrobeny z nerezové oceli a pokrývají přibližně 90% prostoru pod roštem, čímž chrání před přímými plameny a přispívají k rovnoměrnému rozložení teploty.
     
     
 broil-king-oboustranny-litinovy-rost    broil-king-posmaltovany-odkladaci-rost
 LITINOVÉ ROŠTY    POSMALTOVANÁ ODKLADOVÁ MŘÍŽKA
     
Těžké robustní oboustranné litinové rošty velmi dobře rozvádějí teplo a po otevření víka grilu se neochlazují. Grilované maso se rychle zatáhne, nedojde k uvolnění šťávy a zůstane šťavnaté a křehké. Z ostré hrany dosáhnete impozantní mřížku na steaku a plochou stranou roštu připravíte grilovanou zeleninu a další drobnější potraviny.   Odolný porcelánový smalt na odkladové mřížce nabízí čistý lesklý luxusní vzhled, který harmonicky ladí se zbytkem grilu.
     
     
broil-king-linear-flow-ventily   broil-king-elektronicke-zapalovani
LINEAR FLOW VENTILY   ELEKTRONICKÉ ZAPALOVÁNÍ
     
Plynulá a jemná regulace výkonu grilu s knoflíky Sensi-Touch. Každý hořák má samostatnou regulaci pro optimální nastavení výkonu grilu a také režimu přímého či nepřímého grilování. Vyšší řady grilů jsou vybavené efektním podsvícením.  

Elektronické zapalování Sure-Lite zajistí, aby Váš gril byl pohodlně a během několika vteřin uveden do provozu.

 

     
     
broil-king-teplomer-accu-temp    BroilKing-Baron-otaceci-rozen-grillGARAGE.cz
 TEPLOMĚR DELUXE ACCU-TEMP    ROTISSERIE
     
Teploměr na víku grilu Vám umožní okamžitou kontrolu nad grilováním. Hluboko vložená sonda poskytuje přesné měření teploty pod víkem grilu v rozsahu od 0°C do 450°C. Elegantní povrchová úprava umocňuje celkový design a styl.   Kdo má rád rožnění jistě ocení sadu Rotisserie. Grily s koncovým označením 90 jsou vybavené rožněm přímo z výroby a mají instalovaný přídavný hořák v zadní části grilu, který je určený právě na rožnění.   
     
     
broil-king-kolecka-s-brzdou    broil-king-s-PB-lahvi
POJÍZDNÁ KOLEČKA    PROSTOR PRO KLASICKOU 10KG PB LÁHEV
     

Kolečka jsou opatřena brzdou a některá mají navíc možnost nivelačního vyrovnání, aby nedošlo k nežádoucímu pohybu grilu a na nerovném povrchu bylo možné gril vyrovnat. 

 

Většina zákazníků oceňuje prostor pro uložení PB láhve v podvozku grilu, kde nepřekáží a nehyzdí skvělý vzhled grilu. Dalším faktorem je zabránění přístupu k plynové láhvi malým dětem.   

     
     
broil-king-otevirani-vika-baron-grillGARAGE    broil-king-plynG
ROLL-ON OTEVÍRÁNÍ VÍKA    ÚŽASNÁ RETENCE TEPLA
     
Robustní těžké víko je ukotveno blíže středu otáčení, a tak při otevírání klade minimální odpor. Další výhodou tohoto řešení je to, že při otevření víko nepřesahuje příliš za zadní stěnu grilu.   Odolné víko grilu s dvojitou stěnou, použití kombinace materiálů odlitku hliníku a vysoce kvalitní oceli poskytuje vynikající zadržování tepla a dlouhou životnost.