Broil King | SOVEREIGN

OHROMNÝ gril 

Maximální velikost, osvědčená technická řešení a dostatečný výkon, to je to, čím se tento gril vyznačuje. Majitelé těchto grilů na něj nedají dopustit. Je to pracant na kterém lze díky velké ploše litinových roštů připravit pokrmy a obsloužit mnoho strávníků naráz či díky své hloubce rožnit velký kus masa. Uplatnění tohoto grilu přichází v úvahu jak pro privátní, tak gastronomické účely. A to vše, co do poměru výkon/cena, za sympatické pořizovací náklady. 

Při pořádání akcí pro větší počet účastníků k tomu patří většinou i zajištění jejich stravy. Úspěšnost takové akce zejména v letním období lze nejlépe a nejjednodušeji podpořit přípravou chutných pokrmů z grilu. Plynový gril řady SOVEREIGN Vám v takovém případě bude tím nejlepším pomocníkem.   

Ať již pro profesionální využití v gastronomických zařízení či pro privátní přípravu grilovaných pokrmů výtečné chuti na grilu Broil King  je pro Vás plynový gril SOVEREIGN přesně to pravé!

Broil_King_Sovereign420_grillGARAGE_01   Broil_King_Sovereign490_grillGARAGE_04   Broil_King_Sovereign490_grillGARAGE

Cena

2499024991
12499024991

Značky

Položek k zobrazení: 1
Broil King SOVEREIGN 420 grillGARAGE
ZDARMAZDARMA
24 990 Kč

Velký nerezový gril nejen pro PROFESIONÁLY. Díky nízkému proudění vzduchu je tento gril oblíbený u provozovatelů restaurací, protože i při otevřeném víka poskytuje dostatek...

Kód: 988853
1 položek celkem