Broil King REGAL

Naprosto LUXUSNÍ gril 

Luxusní vzhled, kvalita zpracování a koncepce podobná segmentu Profi již naznačuje, že se jedná o vyšší prémiovou řadu grilů. Vybavení, variabilita a množství doplňků to jen potvrzuje. Barevné podsvícení ovládacích knoflíků podtrhuje výjimečný vzhled grilu a ve večerních hodinách se postará o WOW efekt, který láká na báječné grilované pokrmy. 

U modelu REGAL je použití osvědčených technických řešení Broil King naprostou samozřejmostí. 

Na Barbecue party za letního večera bude prémiový gril REGAL v pravém slova smyslu zářit a hosté si budou pochutnávat na chutných pokrmech. 

Prémiová řada REGAL se dodává ve čtyřech variantách co do rozměru a vybavení. 

 

Moderní High-Tech řešení, která Broil King vyznačují a odlišují 

Grily prémiové řady REGAL disponují komfortním vybavením, které nabízí prvotřídní všestrannost. 
Veškeré součásti a použité materiály jsou v tom nejlepším provedení a variantě.
Barevné
podsvícení ovládání grilu podtrhuje tuto LUXUSNÍ modelovou řadu. 

1. GRILOVACÍ BOX - skvělá akumulace tepla
Grilovací box je vyroben z odlitého hliníku, posmaltované oceli nebo velmi kvalitního nerezu. Tento odolný grilovací box přináší excelentní akumulaci tepla a dlouhou životnost. Je zároveň navržen tak, aby teplo bylo rovnoměrně rozloženo a byla zajištěna přesná regulace výkonu.

2. GRILOVACÍ ROŠTY - masivní, oboustranné, skvělý Branding 
Grilovací rošty poskytují vynikající tepelnou retenci a výjimečný zážitek z grilování v podobě skvělé vůně a chuti, to vše díky systému odpařování vypečených šťáv přímo z roštů. Rošty jsou vyrobeny z nerezavějící oceli nebo litiny, těžké rošty z litiny jsou použitelné z obou stran. Jedna strana je určena pro efektní tenké vypečené linky tzv. Branding, zatímco druhá strana má žlábky pro kontinuální „podlévání“.
Silné a pevné nerezové rošty drží velmi dobře teplo, snadno se čistí a mají dlouhou životnost.

3. FLAVORIZÁTORY - skvělá chuť a vůně
Grilovací systém s Flav-R-Wave z nerezové oceli zajišťuje vynikající rozložení tepla po celém povrchu grilu a chrání hořáky. Tuk, který odkapává na zařízení Flav-R-Wave se okamžitě odpařuje. Tímto procesem vytvořená pára se vrací do připravovaného pokrmu a vytváří nezaměnitelnou chuť BBQ. 

4. HOŘÁKY - vysoký výkon
Hořáky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a odolné nerezové oceli. Hořáky mají velký průměr a patentovaný systém tube-in-tube Dual-Tube. Dvě řady otvorů na bocích hořáků zajišťují skvělou distribuci tepla po celé jejich délce.  

5. VENTILY - perfektní kontrola teploty
Linear Flow™ pricizní ventily se systémem otočných ovladačů 180, Sensi-Touch Vám umožní odstuúňovanou rebulaci výkonu hořáků a dávají možnost jemného nastavení výkonu pro steaky, pečení nebo pomalé vaření, abyste měli svůj gril BARON vždy pod kontrolou. 

Gril modelové řady REGAL disponuje komfortním vybavením, které nabízí prvotřídní všestrannost. 
Veškeré součásti a použité materiály jsou v tom nejlepším provedení a variantě.
Je to sice standardní vybavení, ale k výše uvedeným pěti klíčovým vlastnotem grilů Broil King je třeba ještě zmínit elektrické zapalování Sure Lite™ , které nastartujete Váš plynový gril REGAL rychle a spolehlivě. Dále s
klopné boční odkládací plochy, prostorný vozík a výškově nastavitelná otočná kolečka se kterými budete vždy obzvlášť flexibilní.

Špičková kvalita Made in Nord-Amerika!

Broil King je synonymem pro ty nejvyšší nároky na své produkty jako výkon, dlouhou životnost a úžasnou chuť z grilu. Což poznáte nejpozději při Vašem prvním grilování na grilu značky Broil King. Broil King je značka kanadského výrobce Onward Manufacturing Company (OMC). Jedná se o rodinný podnik z Waterloo ve státě Ontario, který se může ohlédnout a pyšnit na svou více než 100 let starou historií firmy. Od roku 1985 se firma specializuje na výrobu vysoce kvalitních prémiových plynových grilů. Tato dlouholetá zkušenost, láska ke značce a k detailu má velký podíl na tom, že plynové grily značky Broil King jsou na celém světě známé pro jejich nezaměnitelnou a stálou kvalitu. 
V České republice přináší tato značka zákazníkům možnost odlišit se a dopřát si něco výjimečného.

Ať již pro profesionální využití či pro privátní přípravu grilovaných pokrmů výtečné chuti na grilu Broil King v prémiovém luxusním provedení je pro Vás plynový gril REGAL přesně to pravé!

broilking regal490 900px
ZdarmaZdarma
Momentálně nedostupné
39 990 Kč

Broil King® Regal ™ 490 3226 cm2 grilovací plochy. Rošty z kvalitní nerezové oceli a prostorná odkládací mřížka (druhé patro roštu), boční vařič s litinovým...

Kód: 956283
bk regal490 900px
ZdarmaZdarma
Momentálně nedostupné
43 990 Kč

Broil King® Regal ™ S 490 Pro 3226 cm2 grilovací plochy. Rošty z kvalitní nerezové oceli a prostorná odkládací mřížka (druhé patro roštu), boční vařič...

Kód: 956343
regal590steel 900px
ZdarmaZdarma
Momentálně nedostupné
55 990 Kč

Broil King® Regal™ S 590 Pro 4032 cm2 grilovací plochy pro opravdu velké párty nebo nadšené milovníky grilování. Rošty z kvalitní nerezové oceli a prostorná...

Kód: 997890
regal xl 900px
ZdarmaZdarma
Skladem
69 990 Kč

Broil King® Regal ™ XL 4032 cm2 grilovací plochy pro opravdu velké párty nebo nadšené milovníky grilování. Rošty z kvalitní nerezové oceli a prostorná odkládací mřížka...

Kód: 997283
4 položek celkem