Broil King MONARCH

ŠPIČKOVÝ gril pro vaše grilování

Modelová řada grilů MONARCH  je navržena pro zákazníky s menším rozpočtem na nákup grilu, který i tak nabídne kvalitu, výkon a vybavení srovnatelné s dražšími modely. Plynové grily modelové řady MONARCH jsou vybavené robustními litinovými rošty, které jsou zárukou pro skvělý výsledek při přípravě pokrmů. Svými rozměry a skladností při jednoduchém sklopení bočních odkládacích ploch se vejde i na omezený prostor. Skvělé pro menší terasu. I tato řada obsahuje technická řešení Broil King s úžasným poměrem ceny a výkonu. 

K perfektnímu letnímu večeru neodmyslitelně patří chutné pokrmy z grilu. Plynové grily řady MONARCH si Vás získají svým moderním vzhledem, praktičností a skladností. Tento gril je ozdobou každé menší terasy.  

Grily MONARCH se vyrábí v jedné velikosti a třech variantách.

Všem, kdo má pro grilování menší prostor a chce vzhledný výkonný plynový gril můžeme gril z této modelové řady vřele doporučit!
Pro letní večery v kruhu rodiny či menší sešlosti a výtečnou chuť pokrmů je plynový gril MONARCH přesně to pravé. 

broilking monarch320 900px
ZdarmaZdarma
Momentálně nedostupné
17 990 Kč

Řada grilů Broil King Monarch ™ nabízí skvělou výkonnost a kvalitu srovnatelnou s dražšími modely. To je to, co dělá řadu Monarch ™ výjimečnou. Gril Broil King Monarch 320...

Kód: 834253
gril brolking monarch390 2019
ZdarmaZdarma
22 990 Kč

Řada grilů Broil King Monarch ™ je navržena pro zákazníky s menším rozpočtem na nákup grilu a přesto Monarch nabízí skvělou kvalitu srovnatelnou s dražšími modely....

Kód: 834283
2 položek celkem