Broil King KEG

NEZAMĚNITELNÝ gril 

Nezaměnitelná modelová řada grilů KEG na dřevěné uhlí je vyráběná v tradičním japonském stylu Kamado. Díky izolaci a tvaru grilu získáte při grilování vynikající cirkulaci vzduchu a zároveň nízkou spotřebu paliva. Gril můžete využívat jak na přímé, tak i nepřímé grilování, nebo jako udírnu. Tento gril Vám vydrží řadu let. 

 

K perfektnímu letnímu večeru neodmyslitelně patří chutné pokrmy z grilu. Grily modelové řady KEG si Vás získají svým nezaměnitelným vzhledem a funkčností.   

Grily na dřevěné uhlí KEG se vyrábí ve dvou provedeních. 

 

Špičková kvalita Made in Nord-Amerika!

Broil King je synonymem pro ty nejvyšší nároky na své produkty jako výkon, dlouhou životnost a úžasnou chuť z grilu. Což poznáte nejpozději při Vašem prvním grilování na grilu značky Broil King. Broil King je značka kanadského výrobce Onward Manufacturing Company (OMC). Jedná se o rodinný podnik z Waterloo ve státě Ontario, který se může ohlédnout a pyšnit na svou více než 100 let starou historií firmy. Od roku 1985 se firma specializuje na výrobu vysoce kvalitních prémiových plynových grilů. Tato dlouholetá zkušenost, láska ke značce a k detailu má velký podíl na tom, že plynové grily značky Broil King jsou na celém světě známé pro jejich nezaměnitelnou a stálou kvalitu. V České republice přináší tato značka zákazníkům možnost odlišit se a dopřát si něco výjimečného.

Všem, kteří preferují gril na dřevěné uhlí a chtějí něco neobyčejného vřele doporučujeme nezaměnitelný gril KEG. 
Pokud opravdu chcete gril na dřevěné uhlí, který dodá vašim pokrmům výtečnou chuť, tak gril KEG v japonském stylu Kamado je přesně to pravé. 

broil king keg 2000 780px
ZdarmaZdarma
25 490 Kč

Broil King Keg® 2000 na dřevěné uhlí je vyroben v tradičním japonském stylu Kamado a nabízí Vám grilovací plochu o velikosti 1806 cm2. Díky izolaci a tvaru grilu získáte...

Kód: 997891
1 položek celkem